Prof. Dr. Mustafa Yavuz

Web Seminer / Yeni Nesil Okular Nasıl Bir Yönetici İster
Prof. Dr. Mustafa Yavuz
10 Nisan 2018 Salı / 20.00 – 21.00

Not: WebSeminer, internet üzerinden sunulan ve katılımcıların bilgisayar, tablet, cep telefonu vb mobil cihazlarından izleyebildikleri, yazılı olarak görüş sunabildikleri ve soru sorabildikleri çevrimiçi seminerlerdir.

WebSeminer Öncü Okul Yöneticileri Derneği Youtube Kanalı üzerinden ve kampanya web sayfası üzerinden 10 Nisan 2018 Salı günü 20.00 – 21.00 arası canlı yayınlanacaktır.

Kanala ulaşmak içinhttps://www.youtube.com/channel/UCOpZQt05hUO0zJ6foBNxR2Q
Başvuru yapmak Webseminer saatinde bilgilendirme almak için kayıt olunuz.
Kayıt: http://www.oncuyoneticiler.com/basvuru.php
#WebSeminer
#OkulYöneticiliğiMeslekOlsun

Prof. Dr. Mustafa Yavuz

“Yönetim eğitilmeden, eğitim yönetilemez”
Araştıran Okul Değerlendirme ve Akreditasyon Merkezi Kurucusu
Öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve iki aşamalı bir sınavı kazanarak okul A tipi bir okulda müdürlük görevlerinde bulundu. Çok sayıda ilimizde yönetici, öğretmen, veli ve öğrencilere yönelik eğitimler vermeye devam etmektedir. Türkiye’de bir ilk olan Araştıran Okul Değerlendirme ve Akreditasyon Merkezinin Kurucusudur.

Uluslararası ve ulusal bilimsel dergilerde yayımlanan makaleleri dışında, www.arastiraokul.org, Hürriyet Eğitim ve eğitim ve eğitim internet sayfalarında yayımlanmış çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Editörlüğünü yaptığı “Yeni Nesil Okul”, “Eğitim Bilimine Giriş” ve yazarı olduğu “Öğrenme Liderliği” isimli kitapları bulunmaktadır. Ayrıca 2018 yılında ülkemizin farklı illerinde görev yapan 26 öğretmenimizin okulda yaptıkları örnek uygulamaları içeren, geliri ihtiyacı olan öğrencilere bağışlanan #FarkYaratanEğitim isimli kitabın editörlerindendir.

Web Semineri izlemek için tıklayınız..>>